300 гривень за голос: Терентьєв з «Удару» Кличка купує киян

0 345

Кандидат в депутати Київради від партії Віталія Кличка УДАР Михайло Терентьєв займається підкупом виборців. Він разом зі спільниками організував так звану «сітку» з підкупу. За голос платять по 300 гривень.

Про порушення виборчого законодавства з боку «ударівців» стало відомо після оприлюдення записів з прихованої камери. Відео розмови Терентьєва зі своїм помічником, де вони обговорюють побудову мережі з підкупу виборців, виклав нардеп Гео Лерос.

Після цього ролика під Київрадою почалась масштабна акція протесту. Низка громадських організацій та небайдужих киян вийшли на протест через незаконні дії з боку команди Кличка.

Додамо, що за даними Лероса, депутат Михайло Терентьєв — людина Алли Шлапак (з молодої команди «Льоні-Космоса»). Терентьєв довго очолював громадську приймальню Шлапак. На парламентських виборах в 2012 році був від неї спостерігачем. Михайло двічі депутат від Кличка, а з 2018 року очолює столичне КП “Інженерний центр”, яке будувало так званий “скляний міст від Кличка”.

За словами Лероса, це КП фігурує на комп’ютері Дениса Комарницького. Комарницький після зміни влади в 2019 році став новим “смотрящим” на київському ринку нерухомості замість Вадима Столара.

“Подивіться на цю концепцію захисту. Епізод 1: КП Терентьєва перерахувало компанії Комарницького” Варда “50 млн гривень за роботи, які взагалі не були зроблені. А в другому епізоді за схожим сценарієм перераховано на фірми Комарницького 350 млн гривень. Є ще меморандуми, де ділять награбоване з цього КП. І ще дуже багато фактів корупції “, – пояснив депутат.

Гео Лерос підкреслив, що зараз людям Комарницького важливо зайняти місця в Київраді, тому абсолютно всі його кандидати в різних політсили купують голоси.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська