74-річна жінка кинулась у палаючу будівлю, аби врятувати маленького онука

0 916

10 лютого об 11:26 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному будинку на двох господарів за адресою: Дергачівський район (Харківська область), селище Солоницівка, в`їзд Польовий, 2-7. На момент виникнення загоряння в будинку знаходились 74-річна господарка та її 4-річний онук.

Про це передає обласне рятувальне відомство.

Виявивши пожежу, жінка побігла набирати воду, щоб її загасити. Але внаслідок цього був лише згаяний час. Вогонь швидко набрав значних розмірів і відрізав єдиний вихід з будинку. Тоді жінці довелось вже крізь вогонь прибиратися в оселю, щоб врятувати онука. При цьому вона отримала опіки обличчя. Далі жінка з онуком евакуювались назовні через вікно. Рятувальників викликали сусіди.

До місця події направили 3 оперативні відділення пожежно-рятувальної служби із селища Солоницівка та м. Харкова. На момент їх прибуття з під покрівлі йшов густий дим, з вікон приміщення кухні виривалося полум’я, дерев`яний ганок був повністю знищений вогнем, відбувалося поширення пожежі перекриттям, покрівлею та внутрішніми приміщеннями. Загальна площа пожежі складала біля 80 кв.м.

Рятувальники провели оперативне розгортання, відключили електропостачання та подали 2 пожежні стволи на гасіння вогню. О 12:15 пожежу вдалось локалізувати та о 14:28 повністю загасити. Завдяки оперативним діям вогнеборців більшу частину житла врятовано.

Медики швидкої запропонували постраждалій госпіталізацію, але вона відмовилась.

За попередніми даними причиною виникнення пожежі могло стати порушення правил пожежної безпеки при експлуатації твердопаливного котла.

110220-1.jpg
110220-2.jpg
110220-3.jpg
110220-4.jpg
Comments
Завантаження...