А потім будуть розмови про “перемогу над топ-корупцією”: у Мережі показали листування чиновників про “дерибан бюджету”

0 730

У мережу злили скандальне листування народного обранця від партії “Слуга народу” Павла Павлиша  із заступником міністра охорони здоров’я України Андрієм Семиволосом.

У цій переписці Семиволос жаліється, що якийся “Міша” дає “брєдові команди” і “хоче в нахабну бюджет ділити”. Ймовірно, мова йде про єдиного нардепа в профільному комітеті – очільника Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайла Радуцького. 

Павлиш своєму співрозмовнику радить  включати “дурня” і не виконувати “команди”. На що Семиволос цинічно заявляє:

“Якщо хочу усидіти у кріслі, то треба виконувати, тут можна добряче прибарахлитися, онукам вистачить”.

На изображении может находиться: один или несколько человек и телефон

На кричуще листування звернув увагу відомий український блогер  Serg Marco.

“Турбуюся на тему зарплати вказаних персонажів, чи достатньо вони прибарахлитися, чи вистачить бабла їх онукам…

В каменти терміново призиваються Тимофій Милованов і Олексій Гончарук – Прем’єр-міністр України з необхідністю знову озвучити заяву про перемогу над топ-корупцією в Україні”, – з іронією відзначив блогер. 

Не дивно, що такий відвертий “розпил” викликав хвилю обурення в українців. Особливо на фоні постійного обговорення надвисоких заробітних плат, які у наприкінці минулого року отримали деякі українські міністри та їхні заступники. 

Приміром, сам міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов отримав за грудень 222,6 тис. гривень.

При цьому його премія за грудень склала 72 тисячі гривень. Оклад чиновника не дотягує навіть до 13 тисяч гривень. Заступники  ж міністра отримали від 199,1 тис. до 315 тис. гривень.

Comments
Завантаження...