Активісти увірвалися до Львівської ратуші (фото)

0 97

Громадські активісти, які ввірвалися сьогодні у міські раду, ходили по кабінетах і шукали заступників міського голови.

Відповідне відео на своїй сторінці у Facebook виклав голова львівської ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський, передає zik.ua

Він зазначив, що «люди в чорній формі» перешкоджали їхньому доступу до міської ради.

«Не можуть необґрунтовано будь-які люди – чи це муніципали, чи інші спецпідрозділи просто стояти кордонами і не допускати людей у мерію. Вибачте, але це виглядає так, що бандитське угруповання захищає мерію», – заявив він

За словами Спринського, активісти з’ясовували, «чи не захопили міського голову і чи міська рада може працювати у звичному режимі».


Зокрема, вони зайшли до в. о. заступника міського голови з гуманітарних питань, директора департаменту гуманітарної політики Галини Слічної і підняли питання про забезпечення учасників АТО житлом. Активісти заявили, що місті «немає ніяких програм», окрім тих 100 тисяч гривень, які виплачують автовцям. Слічна натомість повідомила, що є Програми створення житлово-будівельних кооперативів учасників АТО.

Натомість, у прес-службі Львівської міської ради заявили, що невідомі напередодні під час засідання виконавчого комітету облили посадовців міської ради невідомою рідиною, ймовірно — фарбою, виламали двері до міської ратуші та ввірвались всередину. 

Comments
Завантаження...