Apple Pay в Україні: хто з банків першим підключить сервіс

0 131

ПриватБанк спільно з компанією Apple готує запуск в Україні технології Apple Pay.

Про це FinClub повідомило інформоване джерело.

«ПриватБанк серед українських банків першим запустить цей платіжний сервіс. Слідом за ним буде Ощадбанк », – розповів співрозмовник агентства.

Очікується, що про стратегічне партнерство ПриватБанк може оголосити вже в четвер, 17 травня. В обох державних банках поки що утримуються від коментарів.

За словами співрозмовника FinClub, технологічно вже все підготовлено до запуску цього платіжного сервісу. Під питанням залишається тільки дата запуску продукту.

Нагадаємо, що в листопаді 2017 року Приватбанк був першим банків в Україні, який запустив Google Pay для смартфонів з ОС Android. За ним уже пішов Ощадбанк і інші банки.

У травні 2018 року генеральний директор Apple Тім Кук анонсував прихід в Україну популярного платіжного сервісу компанії – Apple Pay. Пізніше в НБУ повідомили, що регулятор надавав представникам Apple аналітику про обсяги і потенціал українського платіжного ринку ще в кінці минулого року.

Apple Pay – платіжна система, яка дозволяє оплачувати товари в магазинах, прикладаючи мобільний пристрій Apple до терміналу. Працює в 27 країнах.

Система працює по протоколу NFC і тільки на терміналах, які приймають безконтактні платежі (вони повинні мати позначку PayPass або PayWave). Система сумісна тільки з моделями старше iPhone 6, включаючи iPhone SE, а також з Apple Watch. В останньому випадку систему вийде налаштувати через iPhone 5, 5s і 5c.

Comments
Завантаження...