Асоціація протидії агрорейдерству на захисті Росток-Холдинг

0 296

Бізнесмени-сепаратисти, підкуплені судді, працівники «АРМИ» – ось неповний список тих, кому вигідне рейдерське захоплення одного з найбільших агропідприємств країни «Росток-Холдинг».

З літа минулого року «Росток-Холдингу» блокують роботу: влаштовують судову тяганину, арештовують врожаї, захоплюють заводи. Увесь цей час підприємство тримається завдяки громадській підтримці. Асоціація протидії агрорейдерству завжди знаходиться в епіцентрі подій. Як заявляє голова Асоціації, Руслан Лінда, ситуація для холдингу критична:

На моє переконання, підприємство на дуже близькій межі втрати свого основного власника. Ситуація вкрай непроста: на підприємстві працюють іноземні інвестиції. Рейдерів не зупиняють жодна гарантія, жодні іноземні інвестиції чи інвестори. Їм байдуже. Ми, в свою чергу, аби перемогти агрорейдерів, маємо об’єднуватися. І тільки в об’єднанні наша сила.

Сказано – зроблено! Асоціація протидії агрорейдерству планує притягнути до відповідальності усіх винних у рейдерському захопленні. Вона надалі відстоюватиме інтереси підприємців та захищатиме їхню власність. В правді – сила. І вона переможе!

Comments
Завантаження...