Балаклави, вибиті двері… На Харківському коксовому заводі знову неспокійно!

0 259

На підприємстві вже протягом доби відбуваються незрозумілі слідчі дії, які проявляються у вибитих дверях, зламаних замках, пошкодженні сейфів, недопуску до підприємства представників громадськості та ЗМІ.

Працівники заводу з’ясували, що на території підприємства перебуває близько 20 невідомих осіб, які прикриваючись ухвалою Жовтневого районного суду м. Харкова- проводять незрозумілі слідчі дії. За наслідками проведеного аналізу наданої ухвали та за результатами проведеного огляду місця події працівниками патрульної поліції було встановлено наступне:

  • ухвала надає право провести огляд місця події слідчому Овчарову і лише один раз;
  • наразі на місці здійснює ОМП слідчий Куценян В.Л.,тобто фактично особа, яка не має законних підстав перебувати на території заводу.Усі слідчі дії проводяться з порушенням норм чинного законодавства. Як стверджують працівники підприємства,- за цими подіями стоїть Олег Журавський,- який звів завод на-нівець, закладаючи його майновий комплекс в банках (не повертаючи кредити) та не виплачуючи працівникам майже пів-року заробітню плату. Самі робітники стверджують, що всіх їх лякає те, що зараз коїться на підприємстві. Нові власники ТОРГОВИЙ ДІЙ «НОВОМЕТ» пообіцяли їм виплатити заборгованості по заробітним платам та наростити на підприємстві потужність. Однак, Журавський та його посіпаки роблять все можливе,- щоб блокувати роботу та в подальшому використовувати підприємство в своїх корисливих цілях, не враховуючи бажання трудового колективу загальною кількістю приблизно 500 осіб. Продовжуємо слідкувати за даною ситуацією. Далі буде.
Comments
Завантаження...