Безпека України – в небезпеці через зволікання розслідувань корупції в оборонній сфері

0 495

Зволікання з розслідуванням корупції в оборонній сфері загрожує безпеці України. Про це заявив координатор громадської організації “Стоп корупції” Роман Бочкала під час прес-конференції. Деталі у своєму ефірі показав телеканал «Інтер».

Громадський активіст та журналіст закликав правоохоронців провести розслідування, довести до суду та посадити справжніх винуватців розкрадань в “Укроборонпромі” та фігурантів так званої справи “Свинарчуків”.

Окрім того Роман Бочкала закликав знайти винних у зривах численних військових контрактів і втраті позицій України на світовому ринку озброєнь.

“Когда мы говорим, что государство воюет и при этом его разъедает коррупция, – извините, это огромные колоссальные риски для существования государства. Мы видим много деклараций, много заявлений, но уже хотелось бы переходить от слов к делам. Собственно говоря, чтобы были действия и к делам уголовным, которые бы передавали в суд и заканчивались конкретными решениями”, – зазначив координатор ГО “Стоп корупції” Роман Бочкала.

За словами експертів, за останні 10 років Україна вилетіла з «десятки» експортерів озброєння. Частка України на цьому ринку знизилась з 2,7 до 1,3. Основною причиною такого падіння експерти вважають саме корупцію у галузі.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська