“Бійку замовляли?” – активісти так званого екопарку знов порушили рішення суду

0 991

Останній день тепла, прогнозований синоптиками, на столичних Осокорках видався й справді спекотним – тут знов палало та чулася стрілянина.

Активісти, які виступають проти забудови, знов перейшли до активних дій – передають з місяця подій очевидці.

Зазначимо, що Окружний адмінстративний суд Києва заборонив Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, КП «Київблагоустрій» та іншим органам місцевого самоврядування чи окреми особам демонтувати огорожу будівельних майданчиків ЖК «Патріотика на озерах» і підстанції ПС 110/10 кВ «Аркада» на київських Осокорках. У такий спосіб Феміда 23 серпня 2018 року задовольнила позов ТОВ «Аркада-Будівництво».

Також суд погодився, що демонтаж споруд на об‘єктах будівництва може привезти до порушення термінів виконання робіт і зобов‘язань перед інвесторами. Проте активістам Екопарку, яких прийшли підтримати представники Нацкорпусу, це не завадило – і на заклик “екопарківців” агресивно налаштований натовп пішов на штурм.

Відмітимо, що цього разу Нацкорпус був набагато стриманішим, ніж можна було очікувати. Найбільш агресивними виявились молодики, які на запитання журналістів та свідків не змогли відповісти за що вони виступають та проти чого протестують.

Отже, не дивлячись на гарячі події суботи 22 вересня, можна зітхнути з полегшенням – цього разу обійшлось без крові та постраждалих.

Тож, можна сподіватись, що ситуацію із облаштування зони біля озера Небреж та будівницта нової електропідстанції буде вирішено мирним шляхом.

Comments
Завантаження...