Біля узбережжя Туреччини затонуло судно з українцями на борту

0 77

За повідомленням Міністерства закордонних справ України 17.01.2021 біля узбережжя провінції Бартин (Туреччина) затонуло судно «ARVIN» (номер IMO: 8874316, прапор Палау). На борту судна перебувало 12 членів екіпажу, серед яких 10 громадян України. За наявними даними, власником затонулого судна є українська компанія «Arvin Shipping  LTD».

Про це передає Урядовий портал

За попередньою інформацією, зазначена морська аварія сталася через погані погодні умови (сильний шторм). За повідомленням турецьких властей, станом на 10:00 18 січня 6 членів екіпажу врятовано (5 громадян України та 1 громадянин РФ), знайдені тіла трьох загиблих моряків (триває процедура їх ідентифікації). Врятованих осіб було госпіталізовано до місцевої лікарні м. Бартин. Стан їхнього здоров’я задовільний. Очікується, що сьогодні їх буде виписано з лікарні. Пошуково-рятувальна операція щодо інших членів екіпажу триває.

До м.Бартин прибув Посол України в Турецькій Республіці та консульські працівники для надання постраждалим громадянам України необхідної консульської допомоги та координації взаємодії з турецькими компетентними органами на місці.

Справа перебуває на особливому контролі МЗС та Посольства України в Туреччині.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська