Били двоє: родина Мішалова може бути причетна до замаху на активіста-антикорупціонера у Дніпрі

0 451

Херсон, Одеса і Дніпро – ці три міста є беззаперечними антилідерами за кількістю зухвалих нападів на громадських діячів та медійників. Минулого тижня одне з них знову опинилось у центрі уваги, вкотре підтвердивши сумну статистику. Хто цинічно розправляється з дніпровськими активістами, які борються проти корупціонерів? Дізнавався Кирил Вольний.

Про це передає “СтопКор”

Днями у Дніпрі на лідера ГО «Народний трибунал» Олександра Юровських було скоєно жорстокий напад, який шокував місто-мільйонник. Активіст не дійшов до свого під’їзду лічені кроки, коли на нього напали двоє невідомих та почали бити металевими прутами по голові.

Хто і за що саме вирішив жорстко розправитися з діячем? Пан Юровських впевнений, що причиною стала саме його громадська діяльність.

«Я пов’язую цей напад зі своєю діяльністю як активіста», – стверджує Олександр і додає: до інциденту можуть бути причетні поплічники скандально відомого В’ячеслава Мішалова.

Олександр Юровських пов’язує напад зі своєю громадською активністю та участю в розслідуванні корупційних схем родини Мішалових

Нагадаємо, пан Мішалов обіймав посаду секретаря міськради Дніпра у 2015-2017 роках. У цей період фірми його батька, колишньої дружини та власні підприємства В’ячеслава Дмитровича виграли підрядів майже на пів мільярда бюджетних гривень.

Численні корупційні схеми родини Мішалових стали приводом для відкриття кількох кримінальних справ. Одна з головних вимог активістів – повернення вкрадених коштів та притягнення винних до відповідальності.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська