Через страйк залізничників паралізована робота металургійного гіганту

0 89

У Кривому Розі залізничники промислового підприємства страйкують незаконно, вважає адміністрація підприємства, передає krivbass.city.

Вчора, 16 травня, залізничники цеху підприємства приєдналися до всеукраїнського страйку. Вони вимагають підвищення зарплати до 1 тисячі євро і забезпечення їх рухомим составом, відповідним стандартам охорони праці. Машиністи електровозів і їх помічники не вийшли на лінію.

Як повідомляє прес-служба ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, цим вони поставили під загрозу роботу всього комбінату.

“Дана акція не була анонсована і узгоджена заздалегідь з керівництвом ПАТ« АрселорМіттал Кривий Ріг ». Тому підприємство не мало можливості заздалегідь внести корективи в виробничий процес. Такий страйк є незаконним. На даний момент на підприємстві задіяні тільки 14 тепловозів з 92. У зв’язку з цим паралізований весь технологічний ланцюжок. Повністю зупинені підрозділи гірського департаменту, агломераційні цехи, всі доменні печі (крім шостого) весь сталеплавильний і прокатний переділи “, – йдеться в соо щении.

Відзначається, що з протестуючими зустрілося керівництво підприємства. Була створена комісія, яка оглянула тепловози, нею  виявлені порушення. Їх пообіцяли усунути в процесі.

 

Незважаючи на це, залізничники поки не приступають до роботи, переговори про рівень зарплати тривають.

Comments
Завантаження...