Через відключення херсонських гуртожитків від електроенергії люди перекрили центральний проспект

0 139

У Херсоні мешканці гуртожитків, які залишились через відключення без енергопостачання, перекрили проспект Ушакова. Тролейбуси зупинились, маршрутки змінюють маршрут, щоб рухатися далі, передає ПІК.

Як повідомили у відділі комунікації поліції області, на місці акції протесту працює поліція. «Сьогодні о 08:35 ранку в Херсоні близько 30 мешканців гуртожитків перекрили два квартали центрального проспекту Ушакова. Люди стоять на пішохідному переході, протестуючи проти відключення електроенергії у їх гуртожитках», – йдеться у повідомленні.

На місці публічну безпеку та порядок забезпечують 25 працівників поліції. Для транспортних засобів патрульні поліцейські організували безперешкодний об’їзд місця протесту іншими вулицями, забезпечивши безпеку дорожнього руху.

З учасниками акції працівники поліції проводять роз’яснювальні бесіди щодо дотримання чинного законодавства та недопущення протиправних дій.

Поліція попередньо кваліфікувала подію за ст.279 Кримінального кодексу України «Блокування транспортних комунікацій». 

Варто зауважити, що через заборгованість  перед ПАТ ЕК «Херсонобленерго» від електропостачання відключено гуртожитки за адресами: вул. Миру, 6, 33, Комкова, 76 Б, В, Фестивальна, 3, 4 та проспекту Ушакова, 71. 

Comments
Завантаження...