Чому виправдали Софієнко, або “Вибачте, ми у відпустці!”

0 172

Скандальне судове рішення від 4 грудня 2018 р, винесене на користь агрорейдерки Лесі Софієнко обурило громадськість. Нагадаємо, тоді колегія суддів на чолі з Тамарою Юденко визнала поплічницю Присяжнюка невинною. Тож 23 млн грн податків так і не потраплять до державного бюджету.

“З цих коштів мали б платити пенсії, зарплати державним службовцям, утримувати школи та дитячі садки. Натомість суддя прийняв сторону фізичної особи, яка не раз була помічена у агрорейдерстві” – коментує ситуацію активіст  активіст “Стоп Корупції” Роман Литвин.

Громадськість розгорнула численні плакати під стінами апеляційного суду та вимагала аудієнції з його головою. Однак минуло кілька годин і жодних зрушень не відбулося.

Тож активісти були змушені самі виборювати зустріч з головним суддею. Спроба була невдалою. За дивним збігом обставин, найближчікілька днів Ярослав Головачов (голова апеляційного суду) знаходиться у відпустці. Скандальна суддя Юденко – так само. Що це за відпустковий бум, здогадатися неважко. Бо незручних питань у громадськості є чимало, а відповідати на них служителі Феміди не поспішають. Але крапку у цій абсурдній ситуації ставити зарано – активісти продовжують боротися за правду!

Comments
Завантаження...