Чверть Чернігова залишилася без гарячої води

0 186

У Чернігові  “Облтеплокомуненерго” припинило  подачу гарячої води  через відсутність ліміту газу на травень, причиною чого стали борги населення.

Про це повідомляє Голос України. 

39 тисяч квартир у місті мають централізоване гаряче водопостачання. За словами керівника акціонерного товариства “Облтеплокомуненерго” Віктора Геращенка, борги становлять 150 мільйонів гривень. Тож тепловикам просто нічим розраховуватись із НАК “Нафтогаз України”. Керівник підприємства заявляє про щомісячні збитки в 10 мільйонів гривень. Причиною такого стрибка заборгованості Віктор Геращенко вважає зростання ціни на газ та нову систему субсидій, яка позбавила ряд споживачів можливості розраховуватися за гарячу воду. 

За ініціативою міського голови Владислава Атрошенка відбулися перемовини між керівниками “Облтеплокомуненерго” та компанією “ТехНова”, яка орендує у міста Чернігівську ТЕЦ. Відбудеться переключення постачання, і багато будинків отримають гарячу воду, але 172 будинки все ж не матимуть її, оскільки підключені до котелень і технічно їх неможливо “переадресувати” на ТЕЦ. А в збиток “Облтеплокомуненерго” працювати відмовляється.

Comments
Завантаження...