Чи бути забудові Осокорків вирішить Містобудівна рада

0 502

Сьогодні 6 грудня столичні депутати розглянули  документ щодо розриву договору оренди земельної ділянки із забудовником «Контактбудсервіс» на Осокорках.

За інформацією профільного департаменту КМДА, компанія-забудовник «Контактбудсервіс» виннна міському бюджету 65 мільйонів гривень за оренду землі.


Забудовник, у свою чергу, цю інформацію заперечує та стверджує, що готовий надати усі документи, які підтверджують навіть переплату.
У забудовника також є час між першим та другим читанням, щоб надати на Містобудівну раду 3D-макет забудови території – про це йшлося під час робочої зустрічі за участю мера Києва Віталія Кличка, представників забудовника, громадських активістів та керівників профільних департаментів КМДА.


«Головне питання – якщо починається будівництво житла, повинна бути врахована наявність всіх інфраструктурних об’єктів поруч. Парки відпочинку, садочки, школи – все це має бути передбачене і побудоване першочергово. Кожен мешканець повинен знати, як виглядатиме район після забудови. І головне – ми маємо передусім враховувати інтереси громади», – наголосив мер Києва Віталій Кличко.


Отже, доля будівництва вирішиться саме на Містобудівній раді.

Comments
Завантаження...