Чим дерева не догодили? Як Кулагін знищує дерева в ЖК “Чайка” для власної вигоди

0 560

3600 дубів вирублено на території ЖК «Чайки» з 2012 року за наказом забудовника ЖК Олексія Кулагіна. Як стало відомо, Кулагін, якому, до речі, належить місцевий жек, розробив схему закупки зелених садженців у власному питомнику.


Жителі житлового комплексу на Київщині, незадоволені роботою комунальників, активно займаються озелененням території. Утім управляюча компанія «Зараз», яка належить забудовнику, їх системно вирубає.


З 2010 року мешканці ЖК за власний кошт висадили 4000 різних видів дубів, а також сотню різних сосен, буки, граби, сливи. З них 3600 дубів знищено. Мало того, мешканцям заборонили займатись озелененням території за власний кошт. І вже 2 роки як відключили систему поливу Дубової алеї для умисного знищення дерев. Про це повідомили обурені мешканці ЖК у «Фейсбук».


Таким чином Кулагіни демонструють в дії слоган ЖК «Чайка. Я вдома». Ймовірно, вдома тут себе почувають лише забудовники.


До відома, один садженець звичайного дубу коштує від 100 до 2000 грн, пирамідального дуба – 5000 грн, сосни – від 200 до 5000 грн.


Нагадаємо, Олексій і Оксана Кулагіни – власники компанії-забудовника ЖК «Чайка» і фігуранти багатьох кримінальних проваджень. Подружжя також- депути місцевої сільської ради і власники управляючих кампаній в ЖК – «ЗАРАЗ».

Comments
Завантаження...