Чиновник Миколаївської міськради та бізнесмен розікрали державні кошти

0 248

Чиновник міської ради Миколаєва та місцевий підприємець привласнили бюджетні кошти при реалізації угоди розробки схеми теплопостачання обласного центру.

Про це розповіли у СБУ

У грудні 2018 року заступник начальника профільного департаменту мерії поставив власний підпис на акті прийому-передачі послуг, забезпечивши оплату 1,2 мільйона гривень на розробку схеми теплопостачання без фактичного виконання робіт комерційною структурою. Це офіційно регламентований документ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, який регулює ефективність теплопостачання населених пунктів.

За висновком судової будівельно-технічної експертизи розмір оплати послуг був завищений майже на 750 тисяч гривень. Серед документів підрядника виявилися навіть звичайні реферати із вказаної проблематики, роздруковані із інтернету.

За матеріалами СБУ чиновнику міської ради та його спільнику повідомлено про підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська