Чиновник з «Держгідрографії» змовився з комерсантами, щоб заволодіти коштами на ремонт суден

0 50

Служба безпеки України заблокувала протиправну діяльність групи осіб, які спільно з чиновниками заволоділи бюджетними коштами. Гроші були виділені для капітального ремонту кораблів, що забезпечують безпеку судноплавства.

Про це повідомили у відомстві.

Задокументувано, що організував оборудку менеджмент однієї з одеських комерційних структур. Вони діяли за попередньою змовою з керівником однієї з філій ДУ «Держгідрографія».

Ділки за «підтримки» чиновника внесли недостовірні дані у звітну документацію щодо виконання договору про держзакупівлі. Вони значно завищили вартість матеріалів та обсяги виконаних робіт із капітального ремонту суден навігаційно-гідрографічного флоту.

Після переведення бюджетних коштів з казначейського рахунку організатори вивели їх у тінь через мережу підконтрольних «транзитних» фірм.

Наразі трьом особам, у тому числі чиновнику Держгідрографії, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (заволодіння чужим майном вчинене в особливо великих розмірах та організованою групою) Кримінального кодексу України.

До суду скеровано клопотання стосовно обрання учасникам угруповання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Вживаються заходи щодо встановлення майна та активів підозрюваних, на які може бути накладено арешт для відшкодування завданих збитків.

Тривають слідчі дії.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська