Депутат розповів, кому можуть бути вигідні “газові атаки” в українських школах

0 287

Випадки розпилення газу в школах України можуть бути частиною розв’язаної Росією гібридної війни.

Таку думку висловив в ефірі ObozTV народний депутат від фракції “Народний фронт” Микола Княжицький.

“Це може бути провокація країни-агресора, щоб посіяти паніку серед людей. Це може бути флешмоб, як народжений самими дітьми або підлітками, так і спровокований якимсь центром провокацій, який зацікавлений у дестабілізації в нашій країні”, – заявив політик.

“Мене не залишає думка, що це не просто невинний флешмоб, що за цим стоїть хтось, хто хоче спровокувати ситуацію в суспільстві, щоб люди відчули невпевненість у собі… Це інформаційний тероризм, гібридна війна”, – підкреслив він.

На думку нардепа, мета даної провокації – посіяти невпевненість у суспільстві.

“Що ви будете думати про владу, якщо ви знаєте, що вас можуть вбити (у людей багато зброї), у вас можуть кинути гранату, ваших дітей можуть отруїти в школі. Ви будете думати, що ця влада і ця країна не може вас захистити… Може краще жити в спокійному суспільстві, як Росія чи Білорусь, де все жорстко контролюється… Тому я не виключаю того, що є люди, які хочуть посіяти розчарування в суспільстві і в країні”, – пояснив Княжицький.

Депутат зазначив, що газові балончики продаються всюди, кожен може розкрутити флешмоб, в кожній школі знайдеться хуліган, який може прийти і розпилити балончик.

“Ці випадки можуть бути безпосередньо не пов’язані між собою, але пов’язані з дією на психологію. Люди, які займаються інформаційними війнами, якраз такі речі і планують. В цьому суть гібридної війни – запустити будь-яку моду дуже легко. Якщо суспільство піддається масовому психозу з використанням соцмереж – чому це не можна спроектувати? Можна! Елементарно”, – заявив він.

При цьому Княжицький висловив упевненість, що правоохоронці вирахують і знайдуть, тих, хто розпилює газ.

Comments
Завантаження...