Депутатів Кропивницької міськради викрили у хабарництві, – поліція

0 145

У серпні минулого року один з депутатів міськради за сприяння свого колеги пообіцяв винести на розгляд сесії міськради заяву про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою. Надалі на цій ділянці планувалося розміщення торгівельного павільйону. Обом депутатам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Про це розповіили у Національній поліції України. 

У рамках кримінального провадження поліцейські встановили, що 30 серпня 2018 року один з депутатів міськради за пособництва іншого депутата отримав тисячу доларів США. За ці гроші депутат надав обіцянку винести на розгляд сесії заяву про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою. Надалі на цій ділянці планувалося розміщення торгівельного павільйону.

Учора, 8 серпня, заступник Генерального прокурора України повідомив указаним особам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція вказаної статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.
 

Comments
Завантаження...