Дніпро перестав бути містом-мільйонником

0 632

За останніми статистичними даними, чисельність міста Дніпро уже не становить 1 мільйон і понад осіб. Станом на 1 серпня його кількість населення налічувала 996 тисяч 787 осіб.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Дніпропетровській області, передає 24 канал

Відповідно до оприлюдненої інформації, станом на 1 січня 2018 року у Дніпрі проживали 1 мільйон 2 тисячі 944 особи, а станом на 1 серпня його чисельність скоротилася на 3 тисячі 719 осіб, що становить 0,37% від загальної кількості населення.

Дніпро, населення, статистика, місто-мільйонник,


Чисельність населення у Дніпрі станом на 1 липня 2018 року 

Як пише місцеве видання Dnepr24, стрімке скорочення населення Дніпра почало спостерігатися тут віднедавна. 

Журналісти це пов’язують з кількома факторами, серед яких виокремлюють те, що багато містян виїжджають на тимчасові або постійні заробітки в Польщу або країни ближнього та далекого зарубіжжя.

Водночас, за їхніми словами, населення скорочується з природних причин – зростання смертності та скорочення народжуваності.

Додамо, що раніше Дніпро вже втрачав статус міста-мільйонника, але у 2017 році його собі повернув.

Така ж доля очікувала й на Одесу, яка у 2008 перестала бути містом-мільйонником, але згодом, зокрема у 2017 році, населення Південної Пальміри знову перевищило 1 мільйон осіб і таким залишається до сьогоднішнього дня.

Відтак, поки лише Донецьк так собі і не повернув такий статус, який втратив у 2009 році.

До слова, стабільно містами-мільйонниками упродовж тривалого часу залишаються Київ (станом на 1 липня, майже 2,9 мільйона осіб) і Харків (1,4 мільйона осіб).

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська