До 15 років засуджено мешканця Вільнянського району за замах на вбивство сусіда, посягання на життя правоохоронців та вчинення інших кримінальних правопорушень

0 23
За публічного обвинувачення прокурорів Запорізької окружної прокуратури визнано винним мешканця Вільнянського району за вчинення замаху на вбивство, спричинення тілесних ушкоджень середньої тяжкості, носіння, зберігання, придбання вогнепальної зброї та боєприпасів, хуліганства з застосуванням вогнепальної зброї та посягання на життя працівників правоохоронного органу (ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 122, ч. 1 ст. 263, ч. 4 ст. 296, ст. 348 КК України).

 

Суд погодився з позицією публічного обвинувача та призначив обвинуваченому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

 

Прокурори в суді довели, що раніше судимий мешканець Вільнянського району у січні 2019 року під час проведення працівниками Вільнянського РЕМу перевірок щодо виявлення завищення споживання електроенергії, грубо порушуючи громадський порядок, здійснив 2 постріли з наявного у нього переробленого пістолета в сторону перевіряючих, одним з яких влучив у бокове скло службового автомобіля вказаного підприємства.

 
Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська