До річниці Революції Гідності в Держдепі США нагадали українській владі про обіцянки Майдану

0 364

У Державному департаменті США згадали про четверту річницю Революції Гідності і закликали українську владу подвоїти свої зусилля для виконання обіцянок, озвучених на Майдані Незалежності.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Держдепу, передає «ZN.UA

“Чотири роки тому українці всіх верств суспільства і з усіх регіонів країни об’єдналися на Майдані, центральної площі Києва, вимагаючи від свого уряду визнати вибір громадян України приєднатися до Європи. Десятки українців -” Небесна сотня “- віддали свої життя на Майдані заради мрії про краще Україна “, – йдеться в повідомленні.

Також Сполучені Штати заявили, що будуть продовжувати підтримувати Україну в її боротьбі з російською агресією.

“Сполучені Штати будуть і надалі стояти на стороні України, яка продовжує протистояти російській агресії, в результаті якої загинуло понад 10 тисяч осіб і понад 1,6 мільйона українців були переміщені”, – відзначають в зовнішньополітичному відомстві.

Разом з тим, в Державному департаменті підкреслили, що хоча за чотири роки українська влада зробила чимало важливих кроків, однак потрібно докласти ще більше зусиль, щоб виконати обіцянки Майдану.

“За останні чотири роки Україна зробила важливі кроки, проте необхідно ще більше працювати, щоб виконати обіцянки Майдану і розкрити потенціал України. Сполучені Штати закликають лідерів України подвоїти зусилля для реалізації глибоких, всеосяжних і своєчасних реформ країни, необхідних для створення стабільної, демократичної, процвітаючої і вільної країни, яку заслуговують українці “, – повідомляється на сайті.

Нарешті, в Держдепі зазначили, що “пишаються тим, що працюють з народом України, щоб вшанувати принесені чотири роки тому жертви заради європейського вибору України”.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська