Друга спроба у справі екснардепа Скосаря: активісти звернулись до НАБУ через хабар у 6 мільйонів доларів

0 477

Після флеш-мобу від президента Зеленського НАБУ засипали скаргами у сфері ЖКГ. Питання, які зовсім не в компетенції агенства.

У нас є справжня історія, яка може зацікавити детективів. І це не комуналка, не каналізація, а справжнє корупційне дно.
Історія про колишньго нардепа Скосаря, який купив свій мандат за 6 мільйонів доларів і досі гуляє на свободі.

До речі, цікаво де зараз політик, може, заліг на дно?

Просимо детективів НАБУ провести розслідування і знайти героя.

Як стало відомо, “СтопКор” подав повторну заяву до Національного антикорупційного бюро України з вимогою поновити кримінальне провадження проти одіозного екснардепа Скосаря.

“Цього разу у своєму зверненні ми надали НАБУ посилання на всі матеріали, телесюжети та відеовиступ самого Скосаря, у якому він прямо говорить, що купив свій депутатський мандат.

Окрім того, в очільника НАБУ Артема Ситника нещодавно була можливість особисто спробувати, скільки важить 6 мільйонів доларів, які Скосар у спортивній сумці заніс за своє депутатство. Ситнику вдалось підняти таку сумку вагою у 60 кілограмів і ми думаємо, що це добрий знак. Сподіваємось, НАБУ осилить справу нардепа-корупціонера”, – зазначила журналістка “СтопКору” та авторка розслідування про Скосаря Наталія Мальцева.

Ситнику вдалося підняти сумку з “валютою” вагою у 60 кілограмів

Нагадаємо, на початку вересня “СтопКор” уже звертався у НАБУ щодо купленого мандата колишнього нардепа та однопартійця Арсенія Яценюка Скосаря.

Раніше перевірка детектором брехні підтвердила правдивість заяви народного депутата України Ігоря Скосаря про купівлю місця у виборчому списку ВО “Батьківщина” за 6 мільйонів доларів у 2012 році. Поліграф довів: Скосар справді заплатив гроші Арсенію Яценюку і Миколі Мартиненку за можливість стати депутатом.

Попри всі докази Скосар досі на свободі.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська