Два брати-акробати Андрій Богдан і Андрій Вавриш вирішили «порвати» Кличка!

0 505

Два брати-акробати Андрій Богдан і Андрій Вавриш та їхній брат по розуму Олександр Ткаченко (гендиректор телеканалу «1+1») 6 серпня 2019 року привели до президента Зеленського такого собі Олександра Петровича Білоуса, -заступник начальника віділу «К» в київському Главку, і стали умовляти призначити його начальником Головного управління СБУ по Києву та Київській області – мовляв, він обіцяє «порвати» Віталія Кличка.

Треба зазначити, що Олександр Петрович широко відомий у вузьких колах як соратник олігарха-втікача Курченка, для якого Білоус опікувався конвертаційними центрами. Нині Олександр Петрович співпрацює з колишнім керівником «Брокбізнесбанку» Олександром Динником – одним словом, достойна кандидатура.

А причина для сміху полягає в тому, що Іванушка Баканов на цю ж саму посаду хоче призначити свою довірену людину – Володимира Терентійовича Горбенка, який при Януковичу трудився в Главку «К» і також опікувався конвертаційними центрами, але під керівництвом колишнього заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Кравченка Павла Сергійовича (оперативний псевдонім «КПСС»).

Тому, щоби уникнути подальшої боротьби між Богданом і Бакановим за посаду начальника київської управи, треба просто розділити київський Главк на два управління – окремо по Києву (для Богдана та Вавриша) і окремо по Київській області (для Баканова). І тоді в команді Новообраного настануть мир і спокій.

Comments
Завантаження...