Двом учасникам заворушень у Черкасах оголошено про підозру

0 385

На разі затримано двох членів націоналістичної партії «Національний корпус», одному з яких 11 березня повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, а іншому цього ж дня повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

Про це повідомляє vycherpno.ck.ua з посиланням на прокуратуру Черкаської області.

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактами організації та активної участі в масових заворушеннях, грубого порушення громадського порядку із застосуванням спеціально пристосованих та заздалегідь заготовлених предметів для нанесення тілесних ушкоджень, а також умисного заподіяння тілесних ушкоджень працівникам поліції під час виконання ними своїх службових обов’язків, які мали місце 09.03.2019 на площі «Дружба народів» у м. Черкаси, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 296, ч. 2 ст. 345, ч. 1 ст. 294 КК України.

Слідство триває, вживаються заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаних кримінальних правопорушень.

За вчинення злочинів хлопцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі: ч. 4 ст. 296 КК України — від 3 до 7 років; ч. 2 ст. 345 КК України — до 5 років; ч. 1 ст. 294 КК України — від 5 до 8 років.

Нагадаємо, 9 березня, під час візиту в Черкаси Президента України Петра Порошенка сталися сутички між правоохоронцями та представниками Нацкорпусу. Представники Нацкорпусу прийшли на виступ Президента біля палацу Дружби народів, коли зі сцени звучав гімн України. Вони намагалися прорватися на сцену, проте на заваді стали правоохоронці. Після цьго виникла бійка.

У стутичці постраждав  керівник Національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий та ще 15 правоохоронців. Один з них опинився в реанімації.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження.

Наступного дня були затримані 7 представників «Нацкорпусу», 5-х з них ввечері вже відпустили. Наразі в ізоляторі тимчасового тримання знаходяться лише Дмитро Кухарчук та Антон Братко.

Comments
Завантаження...