Диплом-фальшивка: керівнику ДАБІ висловили недовіру через обман про освіту

0 519

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексій Кудрявцев отримав другий фальшивий диплом про вищу освіту. Цього разу уже від громадських активістів. У такий спосіб вони висловили своє обурення через обман посадовця із підробним дипломом та відсутність у нього належного рівня фахової кваліфікації. Громадськість висловила недовіру чиновнику, той спочатку намагався домовитись із ними, та провести зустріч віч-на-віч, а потім почав гру в мовчанку. Усе відбувалось на зустрічі з громадськістю, яку після скандалу із підробним дипломом керівника влаштували у ДАБІ. Однак, далі вступного слова і першої доповіді справа не пішла.

Нагадаємо, днями стало відомо, що пан Кудрявцев надав фальшивий диплом та не має належного рівня освіти, щоб займати посаду.

Як з’ясувалось, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) Олексій Кудрявцев надав підробні документи, при вступі на посаду. Про це свідчать документи, отримані Національним агентством з питань державної служби (НАДС).

21 листопада, Кабінет Міністрів України ініціював службову перевірку стосовно правдивості наданих Олексієм Кудрявцевим документів під час обіймання посади голови Державної архітектурно-будівельної інспекції. Провести перевірку доручили НАДС спільно з МВС та Міносвіти.

Так у відповідь на запит ректор Технічного університету Молдови, який нібито закінчив чиновник, повідомив, що у зазначений період Олексій Кудрявцев у цьому закладі не навчався та диплом не отримував.

Зазначимо, що Олексій Кудрявцев обіймає посаду голови Держаної архітектурно-будівельної інспекції з 26 червня 2015 року.

Закон України «Про державну службу» вимагає наявність вищої освіти не нижче рівня магістра.

Раніше прізвище керівника ДАБІ засвітилось у корупційному скандалі. Його колега та підлеглий голова Херсонської ДАБІ разом із подільником вимагали й отримали $4,5 тис. за узгодження будівельної документації. За інформацією ЗМІ, Циклинський є креатурою Кудрявцева, при затриманні була вилучена телефонна переписка між чиновниками.

Comments
Завантаження...