“Екопарківці лобіюють власні інтереси” – представники громади Дарницького району про конфлікт навколо “Патріотики на озерах”

0 801

Черговий виток протистоянь навколо будівництва ЖК “Патріотика на озерах” на столичному Лівому березі – епіцентр конфлікту змістився до КМДА. Саме тут представники громадської організації “Екопарк” проводять численні акції протесту, на яких вимагають від депутатів розірвати договір оренди із забудовником ТОВ “Контактбудсервіс”.


У вівторок, 4 грудня відбулась багатостороння зустріч між “екопарківцями”, депутатами Київради, представниками забудовника та інвесторами, результатом якої стало рішення про розгляд питання щодо “Патріотики на озерах” на Містобудівній раді КМДА.


Зазначимо, що активісти “Екопарку” гучно позиціонують себе як “громаду району” і роблять все можливе для того, щоб блокувати будівництво житлового комплексу на Осокорках.
Така позиція даних псевдоактивістів викликає спротив у жителів Дарницького району, оскільки абсолютна більшість мешканців підтримує благоустрій території навколо озера та проведення забудови.


Жителі Дарницького району відкрито розповідають про реальне негативне ставлення місцевої громади до гальмування будівництва псевдоактивістами ГО “Екопарк”. Мешканці Осокорків повідомляють, що на теперішній час територія навколо озера Небреж невпорядкована, непридатна для відпочинку, людям просто страшно відпускати дітей гуляти поблизу.


У свою чергу, забудовник робить все можливе для того, щоб облагородити дану територію і створити комфортні умови для проживання не тільки мешканців нового ЖК, але й для всіх жителів Дарницького району. На даний час забудовник вже облагородив частину території.


Представники громади виступають за те, щоб тут відбувався благоустрій території та розвивалась інфраструктура. А те, що роблять псевдоактивісти, вважають прямим зловживанням, яке спрямоване, мабуть, на користь конкурентів даного забудовника. На думку місцевих мешканців, екопарківці лобіюють власні особисті мотиви, ігноруючи інтереси громади району та міста, і вони не достойні називатися громадою м. Києва.

Comments
Завантаження...