Експерт розповів, наскільки може подорожчати газ для населення

0 120

Підвищення цін на газ для населення на 23% – до 8,6 тис. грн з 7 тис. грн за 1000 куб. м є компромісним варіантом на переговорах з Міжнародним валютним фондом.

Про це УНІАН повідомив експерт «Центру Разумкова» в енергетичній сфері Сергій Дяченко. «Навколоурядові джерела також називають цю цифру (23% – УНІАН). Це було б непогано, це не найгірший варіант із можливих… Це компромісна цифра», – повідомив експерт.

Також він повідомив, що вже тривалий час в експертному середовищі ведуться розмови про підвищення цін на газ на 20-30%, тоді як згідно з затвердженою методикою розрахунку, ціни повинні були зрости до ринкового рівня, тобто більш ніж на 40%.

«Я так і називав – близько 25%, що це буде той компроміс, який знайдуть для підвищення цін… Розмови про це ведуться вже давно. Було очевидно, що цього (підвищення цін на газ для населення не уникнути», – повідомив експерт.

У той же час в прес-службі Міністерства енергетики та вугільної промисловості відмовилися оперативно прокоментувати інформацію про можливе зростання цін на газ для населення на 23% і запропонували відправити офіційний запит.

Comments
Завантаження...