Елітний «мерс» і житло за 15 річних зарплат: журналісти показали незадеклароване майно родини Криклія

0 558

Тетяна Декало — проста київська психологиня. Однак статки, якими володіє жінка, неспівставні з її офіційними доходами. Чи не тому, що її цивільним чоловіком є міністр інфраструктури України Владислав Криклій? Елітні апартаменти, власний кабінет для консультацій, авто преміум-класу та відпочинок за кордоном — імовірно, усе це коханій забезпечив саме посадовець. Проте внести усе це до власної декларації — «забув».

За словами самої пані Тетяни, вона перебуває у стосунках із чинним міністром вже 10 років. За цей час статки подружжя значно зросли. У 2011 році, коли відносини у пари лише починалися, а про Владислава ще ніхто не знав, Тетяна їздила на «Форд Фієста».

У 2013 році інформація про кар’єру  Владислава Артуровича вже відома. Він очолює ТОВ «Кінотеатр». У жінки — «FORD KUGA».  У листопаді 2015 року Владислав Криклій очолив Головний сервісний центр МВС. І менш ніж за рік у Тетяни з’являється «Вольво» преміум-класу.

Уже у  2017 році пані Декало реєструє елітний «Mercedes» GLС 43. Квартира, де подружжя проживає разом, коштує приблизно 355 тисяч доларів. І усе це — при тому, що пан Владислав із 2014 року працює на державних посадах, офіційні зарплати на яких — зовсім невисокі.

Більше про це — у матеріалі «СтопКору»

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська