Фарс, який знову не відбувся

0 324

18 лютого о 15:30 було анонсовано проведення засідання ТСК ВРУ з питань розслідування фактів корупції  в органах ДАБК.

Порядок денний обіцяв бути гарячим. Передбачалось розглянути питання щодо порушень містобудівного законодавства при видачі документів Держархбудінспекцією України. Зокрема, мова мала піти про порушення Закону при видачі сертифікату відповідності збудованого об’єкту по вул. Польовій, 73 у м. Києві, а також щодо наявних порушень при видачі дозвільних документів та сертифікатів відповідності торговельних комплексів “Епіцентр”. Проте, найголовніше – звіт Міністра розвитку громад та територій Чернишова О.М. про стан виконання та вдосконалення Міністерством законодавства в сфері архбудконтролю.

Та не сталося, як гадалося

За інформацією прес-служби, засідання ТСК було відкладено, у зв’язку з відсутністю кворуму. І тут невідомо кому більше пощастило: і.о. ДАБІ  – Король І.М. чи Міністру-реформатору Чернишову О.М., який нагострив лижі на підвищення, і невдалий рестарт реформи будівельної галузі йому на заваді. Взагалі незрозуміло: засідання ТСК – це факультатив для депутатів, де явка необов’язкова? Чи корупцію в будівельній галузі вже подолано? Складається враження, що так.

“Якщо свавілля неможливо перемогти, його потрібно очолити”.

Саме за цим принципом , мабуть, і діють розпліднені державою Комісії та Ради з питань містобудування: ТСК ВРУ, Координаційна Рада при ОП, Комітет ВР з питань будівництва,  метою яких мало б бути упорядкування та координація дій в будівельній галузі. Міністерство громад і територій на чолі з Чернишовим О.М. не відстає у намаганнях отримати дивіденди від незаконних оборудок з документами на будівництво.

Надія помирає останньою

Тому сподіваємося, що зазначені органи, і насамперед Мінрегіон, прийдуть до тями і почнуть виконувати надані їм повноваження у спосіб, що передбачений Законом.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська