Голова уряду Гройсман взяв під особистий контроль будівництво ЖК «Патріотика на озерах»

0 2 620

Голова уряду Володимир Гройсман пообіцяв взяти ситуацію щодо будівництва ЖК «Патріотика на озерах» на київських Осокорках під особистий контроль. Про це прем‘єр-міністр заявив під час години уряду у Верховній Раді.

Про ситуацію навколо будівництва ЖК на Осокорках Гройсмана повідомив лідер Радикальної партії Олег Ляшко та його заступник Віктор Галасюк, до яких раніше звернулись інвестори будівництва.

Додамо, що вранці інвестори ЖК розгорнули мирну акцію громадського протесту під парламентом.

«Основна мета акції: привернути увагу Народних обранців до зловживань київської влади, щоб народні депутати взяли ситуацію із штучним та незаконним блокуванням будівництва ЖК «Патріотика на озерах»- під особистий контроль та відновити будівництво на Осокорках. Вимога до депутатів: виступити з трибуни ВРУ та зупинити свавілля міської влади на чолі з Кличком.

Інвестори неодноразово хотіли довести до відома міського голови та депутатів Києва позицію щодо законності будівництва та ухвали суду, яка забороняє органам державної влади та органам місцевого самоврядування чинити будь-які щодо перешкод у будівництві ЖК. Однак Київрада в другому читанні прийняла рішення про розірвання договору оренди з Аркадою через тиск зі сторони Кличка, проте рішення про розірвання так і не вступило в законну силу. Феміда на стороні забудовника- і всі суди приймають законні рішення на користь Аркади. Проте це не зупинило Київську владу, яка знесла збудований згідно всіх належних законних та технічних норм міст вартістю 100 млн грн- чим показала свою безвідповідальність та несприйняття жодних законів та судових рішень», зазначив інвестор та голова ініціативної групи інвесторів ГО «Патріотики на озерах» Денис Шинкаренко.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська