Голові Чернівецької облради, якого підозрюють у корупції, обрали запобіжний захід

0 151

Вищий антикорупційний суд обрав голові Чернівецької облради запобіжний захід у вигляді застави розміром понад 10 млн грн.

Відповідне рішення суду сьогодні оголосив суддя, пише molbuk.ua

Суддя зачитав рішення ВАС, в якому йдеться про те, що суд вирішив частково задовольнити клопотання прокурора щодо обрання запобіжного заходу Іванові Мунтяну.

“Застосувати запобіжний захід до підозрюваного Мунтяна Івана Миколайовича, 1969 року народження, у вигляді застави у 4760 розмірів прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 10 мільйонів 5 тисяч 520 гривень”, – зачитав суддя.

Окрім того, Мунтяна зобов’язали виконувати ряд обов’язків: прибувати за кожною вимогою до слідчого, детектива, прокурора та суду; не відлучатися з міста Чернівців без дозволу слідчого, детектива, прокурора або суду; повідомляти правоохоронні органи про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з підозрюваним Кушніром та свідками Годнюк, Кобевко, Фищуком, Морозом, Бережнюком, Остафійчуком, Чебаном, Кушнір Л.М., Кушнір М.Ю, Жаром, Нікулеском, Бойком, Маковецькою, Гливко, Березовським, Поклітаром, Гайничеру, Ковалем, Майданським, Ткачуком, Шевчуком, Білек, Мотуляком, Придієм, Семенюком та Фреєм.

Водночас суд зобов’язав Мунтяна здати на зберігання управлінню Державної міграційної служби у Чернівецькій області усі свої паспорти громадянина України для виїзду за кордон і інші документи, які дають право на виїзд за кордон та в’їзд до України.

Разом з тим, голова облради повинен носити електронний засіб контролю.

Як зазначається в ухвалі суду, застава може бути внесена Мунтяном або іншою особою на казначейський рахунок Вищого антикорупційного суду.

Термін дії обов’язків, покладених судом, у разі внесення застави визначено два місяці з моменту внесення застави.

Також суд роз’яснив голові облради, що він не пізніше п’яти днів з моменту обрання йому запобіжного заходу у вигляді застави, зобов’язаний внести кошти або забезпечити їх внесення іншою особою.

Нагадаємо,  4 лютого САП повідомила про підозру голові облради Івану Мунтяну. За інформацією НАБУ, він вимагав хабар у підприємця за передачу в оренду комунального санаторію «Брусниця» на 49 років.

За інформацією слідства, голова Чернівецької облради у липні 2019 року запропонував одному з підприємців надати 400 тисяч доларів за те, що він посприяє в передачі в оренду оздоровчого комплексу. У період з серпня по жовтень 2019 року голова Чернівецької облради ймовірно отримав 180 тисяч доларів.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська