Головного лісівника Закарпаття підозрюють у зловживанні службовим становищем: збитки склали 2, 6 млн грн

0 61

Прокурором Закарпатської області начальнику Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства повідомлено про підозру у зловживанні своїм службовим становищем, що заподіяло природно-заповідному фонду збитки у розмірі понад 2,6 млн грн (ч.2 ст.364 КК України).

Про це повідомили у ГПУ

Підозрюваний спільно з першим заступником ЗОУЛМГ та директором одного з місцевих лісових господарств в період 2016 року, зловживаючи службовим становищем допустили, на думку правоохоронців, незаконні порубки деревини на території природньо-заповідного фонду «Ужгородського ЛГ».

Так, безпосередньо керівник ЗОУЛМГ, як вважає слідство, незаконно підписав план проведення вирубок лісів на території ДП «Ужгородського ЛГ», на підставі чого керівник місцевого лісового господарства, за попереднім погодженням з першим заступником начальника ЗОУЛМГ, безпідставно видав та погодив лісорубні квитки. 

В подальшому, на думку правоохоронців, на підставі цих документів на території природньо-заповідного фонду незаконно проведено санітарні рубки. Загальна сума заподіяних збитків, відповідно до висновків експерта, склала понад 2,6 млн грн. 

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі прокуратури Закарпатської області.

Comments
Завантаження...