Горе-матір “лікувала” свою дитину пивом

0 409

33-річна мешканка Лозової Харківської області “лікувала” свого малюка пивом. 

Про це передає sq.com.ua

Директор Департаменту служб у справах дітей Харківської міськради Олександр Малько зазначив: жінка  розповіла, що приїхала до Харкова в гості. Зараз правоохоронці і служби у справах дітей перевіряють інформацію.

“Перевіряємо, чи є ще діти у цієї жінки, потрапляла вона в поле зору структур у справах з дітей. Може, у неї ще є діти. Шукаємо родичів”, – зазначив Малько.

Як повідомила головний лікар Харківської міської дитячої лікарні №19 Світлана Ковалевська, мати насилу змогла назвати свої місце проживання і прізвище.

“Дитина оглянута, у неї є ознаки вірусної інфекції середньої тяжкості. Дитина поступила брудна, запущена, але одягнена по сезону. Зараз йде обстеження, після чого призначать лікування. Мати провідувати дитину не приходила. Можливо, вона в такому стані, що не може прийти. Зазвичай такі матері приходять через кілька днів. Всього з початку року до  лікарні надійшло близько 50 маленьких дітей, позбавлених батьківської опіки. Оскільки процес вирішення їх подальшої долі тривалий, вони, фактично, живуть в лікарні, – додала Ковалевська.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська