Група столичних держреєстаторів займалася рейдерством

0 81

Посадові особи київського комунального підприємства, що здійснює реєстрацію нерухомості, систематично вносили неправдиві відомості до державних баз даних. 

Про це розповіли у СБУ. 

“Зокрема, маючи доступ до електронних Реєстрів Мінюсту України, зловмисники без відома громадян реєстрували їх засновниками та керівниками суб`єктів господарювання, а також вносили фіктивні дані щодо договорів на оренду земельних ділянок”, – йдеться в повідомленні. 

У період з березня 2018 року правоохоронці задокументували понад 20 фактів махінацій посадовців. Внаслідок цих неправомірних дій було незаконно перереєстровано 121 ділянку землі, площею по  2 гектари кожна. Крім того, встановлено, що для функціонування злочинної схеми було утворено 10 товариств із обмеженою відповідальністю. За оцінками експертів сума орієнтовних збитків, завданих потерпілим внаслідок незаконного відчуження майна, перевищує 30 мільйонів гривень.

У межах відкритого кримінального провадження проведено низку обшуків за місцем реєстрації комунального підприємства та проживання фігурантів справи.

У ході слідчих дій правоохоронці вилучили претензійні судові документи, розпорядчі документи Мінюсту, печатки підприємства та інші докази, що підтверджують неправомірну діяльність групи. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.

Comments
Завантаження...