Хвиля народного гніву “знесла” очільника селища, де знайшли повішеним харківського активіста (відео)

0 622

В Есхарі на Харківщині  не вщухає народнй бунт. Після смерті місцевого активіста Миколи Бичко, якого знайшли повішеним у лісі, жителі селища щодня влаштовують мітинги під будівлею селищної ради.

Про це повідомляє місцеве видання Город Х

На цей раз місцеві жителі вимагають від співробітників поліції звіт про виконану роботу у справі про смерть їхнього земляка, а також звіт про роботу районної держадміністрації. Крім того, вони наполягають розірвати договір з компанією “АВА Сервіс” і припинити злив нечистот.

Підсумком народного протесту стало написання селищним головою Есхара Анатолієм Легкошорстом заяви про зняття його з посади за наполяганням громадськості.

До слова, 8 червня о 17:00 в Есхарі відбудеться відкрита сесія селищної ради, на якій повинні вирішити питання про зняття з посади Анатолія Легкошорста. Замість нього тимчасового виконувати обов’язки буде секретар селищної ради.

Після цього група есхарівців перекрила трасу і відправилася пішки пікетувати Чугуївську прокуратуру і поліцію. У свою чергу, представники правоохоронців похапцем виїхали на зустріч і вийшли до людей прямо на трасі.

Comments
Завантаження...