«Інтимна» переписка волинських митників – журналісти оприлюднили приголомшуючі факти контрабанди бурштина

0 1 792

Журналісти «ТРК Аверс» отримали переписку керівника волинської митниці Андрія Андрейківа з головним державним ревізором Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби у Чернівецькій області Олега Ілаша. Емоційний, прикрашений нецензурними зворотами, діалог розкриває внутрішні підковрові ігри керівництва, участь у контрабандних схемах та злочинні розподіли коштів.

Із переписки випливає, що Андрейків скидає Ілашу усю внутрішню інформацію, розповідає про конфлікти, а також звертає увагу на співробітників, з якими треба бути обережними. Зокрема згадує ексзаступника начальника по боротьбі з контрабандою Ткачука, який нині є керівником сектору управління ризиками волинської митниці.

У переписці Андрейків називає Ткачука у**ком та говорить про його родичів на важливих посадах – дружину у прокуратурі та кумів у Податковій службі. Саме з його подачі на волинській митниці свого часу проводилося службове розслідування щодо необлікованої керівництвом контрабанди бурштину.

Окрім того, Андрейків пише, що дає вказівки підлеглим, кого саме і як перевіряти.

Журналісти наголошують, що оприлюднили лише частину переписки. Проте з неї стає зрозуміло, як розподіляються потоки коштів та прикриваються бурштинні контрабандні схеми.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська