Кандидата в мери Славутича з кримінальною групою братів Хачатрян викрито у багатомільйонній схемі

0 2 417

Кандидат у мери Славутича Володимир Борисов засвітився у корупційній схемі та у тісних стосунках із місцевою кримінальною групою братів Хачатрянів та Олега Копича.

Один з братів є фігурантом кримінальної справи щодо вбивства жителя Славутича та кримінальної справи про викрадення автомобіля. Другий брат та Копич проходять у справі щодо розкрадання бюджетних коштів у Чернігівської області. Також, за інсайдерською інформацією, ці троє замішані у розповсюдженні наркотиків.

Нагадаємо, раніше у Славутичі була розкрита будівельна схема із відмивання грошей та спроба представників місцевого криміналітету з деякими топчиновниками збагатитися на тарифах і монопольному становищі приватної котельні. Про це йдеться в статті «Колишніх регіоналів не буває».

За даними журналістів, об’єкт будував колишній чиновник з податківців Януковича Руслан Щава, а підтримував його наш герой – секретар міськради Славутича Володимир Борисов, який «за сумісництвом» очолює місцеве відділення «Оппоблока», а до цього був впливовим діячем «Партії регіонів».

Також повідомляється, що це незаконне будівництво активно лобіювалось місцевим криміналітетом – братами Хачатрян та Олегом Копичем, яких пов’язують з торгівлею наркотиками. Саме ці особи проходили і у справі про збройний напад на депутата Славутицької міської ради.

Відзначається, що будівництво котельні – спроба легалізувати брудні кошти, які були накопичені Щавою за час його роботи в податковій.

«Гроші, які проходять через забудовника – ТОВ «Наше тепло», які вже і ще будуть витрачені, відмиваються усіма можливими і неможливими шляхами – від фіктивних фірм-інвесторів до одноденних фондів. Тобто з цим «забудовником» все більш-менш зрозуміло», – сказано в публікації.

У статті нагадується, що Борисов, перебуваючи на громадській посаді, перебуває під ретельним і уважним поглядом всіляких антикорупційних органів, правоохоронних органів і громадських активістів, «але звичка збагачуватися чужим коштом і жити на широку ногу – нікуди не поділася».

«Ще якихось 4 роки тому все було можна, а тепер – звідусіль контроль. І ось ця звичка, втім, і взяла гору. А вихід був знайдений в кращих традиціях Януковича: «ширка» з БЮТ. Тобто з криміналітетом, який контролює місцевих БЮТівців, а ті не чинять опору незаконному будівництву. Сам же Борисов як глава місцевого «Оппоблока» контролює частину депутатів міської ради, з якими утворили єдину в Славутичі депутатську групу», – йдеться в статті.

У публікації наголошується, що Борисов шукає особисту вигоду, прагнучи збагатитися, і тому лобіює незаконне будівництво, причетний до схем з відмивання грошей і націлився взяти участь в монополізації ринку виробництва тепла для отримання «відкатів».

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська