Керівник генпідрядника Василь Олійник розповів про усі нюанси будівництва для “Stolitsa Group”. ВІДЕО

0 181

Як “Stolitsa Group” готується до здачі об’єктів інвесторам, які технології використовує, які середні темпи будівництва та чи готові вже квартири.

Про це розповів у інтерв’ю керівник генпідрядника Василь Олійник, передає Апостроф

“Наведу приклад будівельного майданчика ЖК “Варшавський”. Роботи проводяться практично весь світловий день. Працюють близько 400 працівників різних професій. Одночасно триває весь спектр робіт: від спорудження каркасу — до оздоблювальних робіт у підігрітих приміщеннях. Зараз можна побачити проведення благоустрою, а також збудований п’ятиповерховий паркінг, який буде введений в експлуатацію наприкінці цього року”, – показує Василь Олійник.

Комплекс облаштовують пішохідною, велосипедною, ігровою зонами та спортивним майданчиком, а вже здані квартири ретельно перевіряють фахівці на предмет наявності недоліків.

Крім житлових будинків, на які звертають увагу, є також унікальний об’єкт на вулиці Кирилівській (екс-Фрунзе) – офісний центр, де наразі розташований телеканал 1+1.

“Це унікальний проєкт, до якого були залучені спеціальні матеріали і технології. Приміщення було споруджене в тісних умовах, проте ми викрутилися. Можна сказати, що це наш предмет гордості”, – зазначає Олійник.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська