Керівництво УДП «кинуло» естонську компанію на 700 тисяч доларів: вони звернулися до Криклія

0 569

Естонська компанія Zinger Shipping OU була ошукана через шахрайську схему на 691 тисячу доларів. Одним із організаторів та виконавцем іноземці називають нинішнього першого заступника голови правління Українського Дунайського пароплавства А.Кравцова. Про це йдеться у зверненні представника компанії до міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

«У результаті втіленої ним разом з іншими неблагонадійними особами оборудки в частині махінацій із рейсовими чартерами та невиконання умов укладених контрактів компанія Zinger Shipping OU зазнала збитків на суму 691 тисяча доларів США. Ті збитки були повністю підтверджені рішенням Лондонського арбітражу. А пан Кравцов виступав безпосереднім учасником всіх пов’язаних з даними обставинами подій», — наголосив естонський адвокат Віктор Карагяур.

«Враховуючи зазначене, у нас є запитання до міністра: чи відомо вам про незадовільну ділову репутацію першого заступника голови правління УДП А.Кравцова? Якщо невідомо — велике питання, чому, адже в цієї особи жахлива ділова репутація серед судновласників і це свідчить про погану перевірку кадрів у вашому міністерстві. Якщо відомо — просимо пояснень, як така особа може обіймати таку відповідальну посаду? Чи вигідно вам мати шахраїв серед керівництва УДП, а можливо, пан Кравцов займається розкраданням з вашого відома?», — написано у зверненні.

Зазначимо, раніше, співробітники підприємства розповіли, що офшорна фірма заступника голови Дунайського пароплавства (Андрій Кравцов) завинила державі п’ять мільйонів.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська