Конфлікт навколо ФК «Арсенал-Київ» – експерти запідозрили Юркевича у порушенні закону

0 408

Експерти вважають, що Анатолій Юркевич намагається обійти закон аби перемогти «Арсенал-Київ» – повідомляє інформаційний портал «СтопКор».


Скандал навколо тренувальної бази ФК “Арсенал-Київ”, який набув розголосу через публікації у соцмережі та низці вітчизняних ЗМІ, набирає обертів.

У ході вивчення позицій сторін з’являються нові подробиці та неочікувані повороти. Так, при детальному вивченні загальнодоступних матеріалів юристи ГО “Стоп Корупції” дійшли обґрунтованого припущення, що “постраждалий” бізнесмен Юркевич намагається обійти закон – йдеться у повідомленні.


«У своїх постах у мережі Facebook пан Юркевич наголошує, що ним та його структурами подано позов про визнання недійсним договору оренди, укладеного між банком, якому він заборгував з ТОВ “СТАР РЕАЛТІ”. Проте як вбачається з інформації на сайті судової влади зі стану розгляду справ, юристи пана Юркевича та афілійованих структур станом на 11.01.2019 робили подання вже тричі. Але подавали не позов, а заяву про забезпечення позовних вимог до подання позовної заяви!


При цьому з реєстру судових рішень видно, що вказані структури двічі не сплатили судовий збір за подання зазначеної заяви про забезпечення позову. Вказані дії можуть – і швидше за все так воно і є – свідчити про те, що афілійовані структури пана Юркевича намагаються обійти систему автоматичного розподілу та потрапити на “потрібного суддю”, щоб мати змогу “розв’язати питання” на свою користь” – зазначили в юридичному відділі ГО “Стоп Корупції”.


Юристи також повідомили про факти маніпулювання системою автоматичного розподілу справ, але вже не в Київському господарському суді, а у Господарському суді Київської області.

Comments
Завантаження...