Консула Угорщини у місті Берегове оголошено персоною нон-грата

0 134

Про це було повідомлено сьогодні Послу Угорщини в Україні Ерно Кешкеню, зазначили у прес-службі Міністерства закордонних справ України. 

Як стало відомо, йому було вручено ноту з інформацією про те, що, відповідно до статті 23 Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року, у зв’язку з діяльністю, несумісною зі статусом консульської посадової особи, консул Консульства Угорщини в місті Берегове має залишити територію України протягом наступних 72 годин.

“Розраховуємо, що Угорська сторона у подальшому утримуватиметься від будь-яких недружніх кроків по відношенню до України, а її посадові особи – від порушень українського законодавства”, – йдеться в повідомленні. 

У міністерстві також зазначили, що розглядають   громадян України угорського походження як об’єднуючий фактор у відносинах між двома державами та закликають до цього ж  угорських партнерів.

Варто зауважити, що  у середині вересня ЗМІ оприлюднили відео, яке нібито було зняте в консульстві Угорщини на Закарпатті. На ньому під келих шампанського громадянам України видають угорський паспорт і просять не показувати українським представникам влади. Це викликало різку заяву МЗС України, очільник якого Павло Клімкін заявив, що консул Угорщини буде відправлений на батьківщину.

Comments
Завантаження...