Корупцію в Будівельній інспекції оцінили в 3 мільярди гривень на рік

0 138

Потенційна корупційна складова Державної архітектурно-будівельної інспекції становить понад 3 мільярди гривень на рік.

Про це повідомила обрана народна депутатка від партії “Слуга народу” та і екс-керівниця напрямку “Будівництво” Офісу ефективного регулювання Олена Шуляк в ході конференції “Прозорі послуги для ефективної будівельної галузі”, передає Економічна правда з посиланням на  “Інтерфакс-Україна”.

“Я недавно порахувала потенційну корупційну складову, яку можуть отримувати недобросовісні особи навколо ДАБІ, і, на жаль, цифра мене вразила – понад 3 млрд грн на рік. І це не враховуючи інфраструктурні об’єкти, будівництво мостів, капітальний ремонт та нове будівництво доріг”, – повідомила Шуляк.

За її словами, кожен другий інвестор отримує відмову у видачі дозволу на будівництво, ще частина пише “заяву про припинення розгляду документів”.

“Якщо всі дані прозорі, публічні і доступні до аналізу, то корупційну складову можна зменшити. Близько року ми працюємо з Мінрегіоном, Офісом ефективного регулювання, Держагентством з питань електронного урядування, з проектом TAPAS над Єдиною електронною системою в будівництві, щоб існуючі реєстри взаємодіяли між собою”, – сказала експертка.

Comments
Завантаження...