“Криваве” рейдерство на Харківщині: Мін’юст повернув фермерське господарство «Строгого» власнику

0 322

Комісія Міністерства юстиції України відмінила рішення про державну реєстрацію факту продажі фермерського господарства «Строгого.О.Ф» у Харьківській області, на підставі якого була здійснена спроба рейдерського захоплення підприємства. Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань держреєстрації Олена Сукманова, передає  Agronews.

«Ми скасували рішення державного реєстратора», – сказала замміністра на прес-конференції у пятницю.

За її словами, підставою для відміни держреєстрації стали числені і суттєві порушення в документації щодо зміни власника підприємства, на підставі якої була проведена державна реєстрація.

Вона додала, що таким чином «в державному реєстрі відмовлений правовий статус власника, який був і він зараз є власником цього фермерського господарства». Замміністра також повідомила, що фізичний контроль над господарством також залишається залишається за колишнім власником.

У той же час, за словами замміністра, оцінку законності самого факту продажу підприємства мають дати правоохоронні органи в рамках розслідування відповідного кримінального провадження.

Сукманова повідомила, що Мінюст також розглядає питання про відміну акредитації державного реєстратора комунального.

Нагадаємо про те, що 11 вересня на території захопленого рейдерами фермерського господарства «Строгого О.Ф» відбулася сутичка зі стріляниною, під час якої були поранені четверо осіб. Відео з місця подій оприлюднив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник.

Фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин». Він наголосив, що у випадку з цим фермерським господарством «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

Comments
Завантаження...