«Квартал-95» розпочав флешмоб з метою провчити матірного Барну (ВІДЕО)

0 2 687

Володимир Зеленський, Євгеній Кошовий та інші знаменитості засудили депутата Олега Барну за те, що той відправив журналіста «на три букви». У Мережі стартував флешмоб, метою якого є послати невихованих депутатів на слово з п’яти букв.

Новину передає «Преса України».

Представники студії «Квартал-95» відреагували на ненормативну лексику Олега Барни, спрямовану в адресу журналіста Ігоря Колтунова. Як відомо, інцидент мав місце у кулуарах ВРУ. Народний обранець від БПП гостро відреагував на запитання про кнопкодавство.

Змістовний діалог потрапив у Мережу. Зокрема, його опублікував сам «потерпілий» на своїй сторінці у соцмережі. Тим часом Володимир Зеленський оприлюднив короткий ролик-звернення до депутатів та простих людей. У ньому він зазначив, що своїм вчинком політик Барна продемонстрував своє ставлення до усіх представників ЗМІ.

Тому гуморист запропонував небайдужих українців підтримати флешмоб з назою «ідіть у сраку». Саме за таким хештегом у соцмережах тепер можна знайти ряд відео, на яких знаменитості та прості українці висловлюють своє невдоволення з приводу інциденту.

До флешмобу уже приєднався інший представник «Кварталу-95» Євгеній Кошевий, а також Ольга Полякова та багато інших. Станом на 4 жовтня у популярній соцмережі Facebook можна знайти десятки відео людей, які підтримали флешмоб та назвали поведінку члена партії Петра Порошенка огидною.

Comments
Завантаження...