Львів у рейтингу комфортних міст випередив Одесу та Київ

0 95

Найбільш комфортним українським містом названо Львів. За своїм рейтингом він випередив навіть Одесу та Київ. Саме такі дані були оприлюднені міжнародним дослідницьким порталом Numbeo, в списку якого виявилося відразу 226 міст світу, інформує replyua.net.

У загальному списку рейтингу Львів посідає 174 місце, в той час як Київ знаходиться на 192-му, а Одеса – на 193-му. Харків і Дніпро знаходяться на 195-й і 201-й позиції відповідно.

Numbeo проводили оцінку міст світу відразу за восьми показниками: індексом купівельної спроможності, індексу безпеки, охорони здоров’я, вартості житла, співвідношення ціни нерухомості до доходів, індексу часу руху транспорту, забруднення і кліматичному індексу. З усіх показників найбільші проблеми в українських міст зі станом навколишнього середовища.

Найбільш комфортним містом планети для проживання був визнаний Канберра, що в Австралії. На другому місці розташувався Ейндховен (Нідерланди). Третє місце цього рейтингу дісталося місту Ралі, яке є столицею штату Кароліна (Сполучені Штати Америки).

Comments
Завантаження...