Лише 10% постраждалих від рейдерства підприємств домоглися справедливого рішення

0 130

Аграрне, юридичне і ділове співтовариство необхідно об’єднати для вирішення гострих питань, що виникають в агросфері.

Про це повідомляє президент Асоціації адвокатів України (ААУ) Зоя Ярош, передає agroportal.ua.

«Держава всюди заявляє про те, що аграрна галузь є локомотивом прогресивних перетворень, але насправді неналежним чином сприяє ефективності її розвитку», — сказала вона.

Згідно з повідомленням, наразі спостерігаються проблеми з фінансуванням, оподаткуванням, а особливо — рейдерством, через яке страждають сільськогосподарські підприємства.

З 748 агропідприємств, які в 2017 році постраждали через рейдерські атаки, лише 10% вдалося домогтися позитивного вирішення справ на свою користь. Ніхто не був позбавлений волі за незаконну реєстрацію, хоча можливо застосувати таке покарання на цілих 8 років. Лише 11 реєстраторів відсторонили від виконання обов’язків, хоча натомість агропідприємства поплатилися величезними збитками.

«Рейдерство в Україні часто переходить з чисто юридичної компетенції в справжні силові, майже військові дії», — констатував керуючий партнер ЮФ EVRIS Андрій Довбенко.

За його словами, постійно приголомшують своїми діями податківці, дивну позицію в певних питаннях займає Верховний Суд, напруженою залишається підвішена ситуація з власністю на землю.

Comments
Завантаження...