Майже вся Одеса залишилася без води через рекламний щит

0 444

Учора, 4 лютого, через аварію в Одесі без води залишилися десятки будінків. Але проблема виявилася настільки серйозною, що сьогодні зранку довелося повністю відключити від водопостачання три з чотирьох районів міста: Київський, Малиновський і Приморський.

Про це пишуть ФАКТИ

Причина аварії – рекламна конструкція компанії «Евроборд», встановлена ​​по вулиці Люстдорфська дорога, 17. Саме вона, як стверджує «Інфоксводоканал»,  «продавила водовід діаметром 600 мм». Фахівці водопостачальної фірми все ще не дісталися до місця пошкодження водопроводу.

Рекламна фірма тривалий час не реагувала на вимоги «Інфоксводоканала» щодо термінового демонтажу рекламної конструкції, яка перебувала в зоні проходження водопровідних мереж.

«Тільки завдяки втручанню міської влади вдалося вирішити цю проблему і демонтувати білборд, – відзначають в” Інфоксводоканалі “. – Станом на 07:00 вівторка, 5 лютого, до місця пошкодження труби дістатися не вдалося. Ускладнює ремонтні роботи то, що вода продовжує прибувати, хоча всі основні засувки закриті … »

З 09:00 довелося зупинити насосні станції «Головна» і «Південна», тому водопостачання припинено в більшій частині міста. При цьому не відомо, коли в кранах у одеситів з’явиться вода.

Comments
Завантаження...